Battle Royale Battlegrounds Craft

Ücretsiz Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Diğer sevilen ürünler
  • Boyut 6/15/2018
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Simulation Farm Games

Battle Royale Battlegrounds Craft indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.


Battle Royale Battlegrounds Craft 3D ile hayatta kalmak için savaş. Bilinmeyen savaş arenada hayatta kalmak mümkün ve senin elinde. Bu aksiyon oyununda imkansız diye bir şey yok. Paraşütle atla ve hemen royale savaşına katıl! Bilinmeyen savaş meydanlarında hoş geldiniz ve şimdi ÜCRETSİZ büyük savaş royale oyununun tadını çıkarmaya başlayın.
Askeri bloklu piksel oyunları ve savaş royale oyunlarını seviyor musunuz? Eğer seviyorsanız, o zaman kesinlikle Grand Battle Royale'ye bayılacaksınız.

Kontroller:
WASD = taşı; SPACEBAR = atlama; TAB = envanter; MOUSE = Çek / Görüntüle
F = pickpup öğeleri / açık kapılar
F = paraşüt atlama
Bu tuşları aklında tut ve oyunu seri bir şekilde oynamaya başla.

Oyun modumuz, stratejik oyunun çekim becerileri kadar önemli olduğu bir adada 100 bot oyuncuya kadar oynayacaktır.
Oyuncular hayatta kalmak ve savaşta silah ve malzemeleri bulmak savaşmalıdır.

Survivor Unknow Battle Island olarak oyunun, Zombie Island ve Battle Field adlı altyazılı seni bekleyen iki projesi vardı!

Battle Royale Battlegrounds Craft, 100 bots oyuncunun birbirini izleyen ölümcül bir adamda birbiriyle yarıştığı bir savaş royale oyunudur. Oyuncular isterlerse arenada kaç tane bot olacağını belirleyebilir, Amacınız hayatta kalmak ve tüm piksel düşmanları vurmaktır. Bu oyun püskürtülür piksel silah tarzı ile minecraft ve işçiliği oyunları birleştirir!

Bu bilinmeyen minecraft blok hikayesini keşfetmeye başla, en iyi araçları bul, düşmanlarını hemen yen. Düşmanlara çok dikkat edin, AK ile ateş edin, piksel silahı, smg, çoklu namlu ve diğer silahları da kullanmayı unutmayın.. Son ve nihai kurtulan siz olun: Blok şehir savaşlarına hakim olun! Ingame Bots / düşmanları PvP moduna benzer çok akıllı AI'ya sahiptir. Bu oyun pubg mobil veya fortnite savaş royale gibi oyunlar!

Oyuncular her maçı savaş alanı haritasının üstündeki rastgele bir yerden başlatır. Bu oyunda kendinizi savunmanın bir yolunu aramalısınız. Diğer oyunculardaki silahları kapmalı, diğer oyuncuları aktif bir şekilde öldürmeli, onlar birbirlerini öldürürken saklanmalısın. Dikkatli olman gereken bir oyun seninle. Anlık dikkatsizlikler başına iş açabilir. Rakiplerini kovalamalı ya da onlar seni kovalarken hızlı bir şekilde kaçmalısın. Bunun için ise araçlar dünyanın her yerine yerleştirilmiştir. Olanaklar elinin altında diyebiliriz. Sadece sen doğru adımı atmalısın. Oyunda silah, ekipman ve ilk yardım çantaları gelecektir. Çevrendeki her şeyi, gelen çeşitli malzemeleri ortadan kaldırabilirsin. Oyun farklı bir yapım sistemine sahiptir. Bu oyunda oyuncuların ev ya da silah gibi şeyler yapabildiğini biliyor musunuz? Bunları oluşturmasını sağlayan bir yapım sistemi vardır.

Battle Royale Battlegrounds Craft'ın son adamı olmak istemez misin!
Yeni devasa açık dünya oyunu oynarken, aksiyon oyunlarında SAVAŞ! Savaşta hayatta kal, atış becerilerini geliştir ve ÜCRETSİZ için yeni taktikler geliştir!
Bu oyun sizlere tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hemen indir ve aksiyonun tadını çıkar.

Battle Royale Battlegrounds Craft indir